Četiri pobjede i jedan remi omladinaca Čelika!
Proteklog vikenda odigrane su utakmice Omladinske lige BiH - Centar 2 za kadete i juniore, te Kvalitetne lige ZDK za predpionire, pjetliće i pionire našeg kluba. U subotu su kadeti i juniori ugostili NK Žepče 1919 i ostvarili uvjerljive pobjede: Kadeti: NK Čelik 4:0 NK Žepče 1919 (Omerdić 6',  Filan 30',55' i Jašarević 70') Juniori: NK Čelik 4:2 NK Žepče 1919 (Šahinović 9', Babić 34', Spahić 45' i Dilaver 89') U nedjelju na stadionu Danac u Olovu naši najmlađi odigrali su utakmice protiv vršnjaka iz Stupčanice, a rezultati su bili sljedeći: Predpioniri: NK Stupčanica 3:3 NK Čelik (Poturković 3', Skender 16 i Sinanović 40') Pioniri: NK Stupčanica 1:7 NK Čelik (Skočibušić 1', Memčić H. 6', 23', Memčić A. 9', Čizmić 44', Hodžić 53' i Selimspahić 68') Pjetlići: NK Stupčanica 1:5 NK Čelik (Isaković 10', Kadić 20', Tokalić 22', Tatarević 24' i Čolić 30') Našim igračima i trenerima čestitamo na sjajnom vikendu!